Proč koupit

Proč koupit?

 

Diskrétnost

Vaše jméno, ani e-mailová adresa nebude nikde zveřejněna - trpíte-li erektilní dysfunkcí, máte problémy s erekcí nebo se chcete pouze informovat o volně prodejném léku na erekci? Neváhejte nás kontaktovat! Vše je naprosto diskrétní!

Zeptat se

 

Tribulus terrestris

Kotvičník zemní využívají pro jeho účinky především muži. Napomáhá k vyrovnání hormonální hladiny a zvyšuje sexuální aktivitu u mužů. Dále se užívá jako podpora růstu svalů a redukce tuků. Zvyšuje fyzický výkon a upravuje psychiku. Snižuje vysoký krevní tlak a cholesterol. 

Kotvičník zemní nebo také Tribulus Terrestris je poléhavá bylina z čeledi kacibovitých. Obsahuje velké množství steroidních saponinů, rostlinných sterolů (fytosterolů), flavonoidů a alkaloidů. Kotvičník ovlivňuje pohlavní orgány a hormonální aktivitu. Kotvičník také podporuje přirozenou obranyschopnost – imunitní systém. Dále kotvičník přispívá k normální funkci močové a reprodukční soustavy.

Kotvičník zemní je bylina s mimořádnými účinky a obsahovým složením, jejíchž schopností využívaly a využívají národy na celém světě. Wikipedie uvádí, že divoké kmeny primitivních Indiánů využívají sušenou nať Kotvičníku pro jeho močopudné, antiseptické a protizánětlivé účinky na organismus. Číňané jej využívají k léčbě jaterních, ledvinových a kardiovaskulárních nemocí. Další národy jej využívají při léčbě neplodnosti a ztrátě potence. Sportovci na celém světě jej využívají pro zvýšení hladiny testosteronu, která jim umožňuje snadnější nárůst svalové hmoty a zvyšuje sportovní výkony.

 

Cistanche salsa - cistanche solná

Cistanche je odolná, keřovitá rostlina. Má tvar trochu jako kříženec borové šišky a ananasu pocházejícího z pouštních oblastí Mongolska a severní Číny. Cistanche se používá již téměř 2000 let k léčbě široké škály lékařských problémů. I v moderní době je cistanche jednou z nejoblíbenějších rostlin používaných v medicíně, kde je známá jako rou cong rong. V důsledku toho se někteří botanici domnívají, že bylina je stále obtížnější najít v původních stanovištích. I když není považován za ohrožený, je sledován, zejména s ohledem na jeho použití v globálním obchodu.

Extrakt z cistanche je běžně předepisován praktiky celostní medicíny k léčbě problémů souvisejících se sexuálním zdravím člověka, jako je impotence, plodnost, předčasná ejakulace a menstruační křeče. Součástí popularity točící se kolem cistanche je jeho použití k léčbě problémů souvisejících se sexuálním zdravím. Dokonce i v západních kulturách mnoho lidí pije čaj nebo konzumuje práškové extrakty vyrobené z této byliny.

 

Ženšen pravý

Ženšen pravý pod latinským názvem Panax ginseng je jednou z nejstarších, nejznámějších a nejužívanějších bylin na světě. Tato zázračná bylina je také nazývána Všehoj ženšenový a není tomu je tak pro nic za nic. Tuto přezdívku Ženšen získal díky svému skvělému a širokému spektru působení na organismus.

První zmínky o Ženšenu pravém jsou opět z Asie a byly objeveny před více jak několika tisíci lety. Tradiční čínská medicína se opírá o tuto ceněnou rostlinu o čem svědčí i fakt, že v určitých historických období, byla cena Ženšenu dokonce vyšší, než cena zlata.

Ženšen pravý je blahodárná rostlina zejména díky svému kořenu, který obsahuje aminokyseliny, minerály jako draslík, vápník, fosfor a jiné. Dále vitamíny, flavonoidy, polysacharidy a mezi nejvýznamnější látky patří antioxidanty a saponiny. V Ženšenu bylo objeveno více jak 80 různých druhů saponinů. Nejdůležitější skupinou saponinů jsou ginsenosidy. Ginsenosidy jsou nejefektivnější látkou obsaženou v Ženšenu, která má zásadní vliv na organismus

--Pomáhá také zlepšit krevní oběh nebo prohloubit spánek. Ženšen působí také jako antioxidant, pomáhá tedy bojovat se škodlivým vlivem stresu. Dále zlepšuje sexuální funkce mužů i žen a podporuje naši obranyschopnost. Zlepšuje duševní funkce, zlepšuje krátkodobou i dlouhodobou paměť, zvyšuje soustředění a pozornost.

Panax ginseng působí i afrodisiakálně. Po použití stoupá hladina testosteronu, rozšiřují se cévy a zvyšuje se tvorba spermií. Stabilizuje nepravidelný menstruační cyklus. Afrodisiakálně-psychický účinek vzniká především v odstranění vysoké hladiny stresu a následné vyrovnanosti psychiky, jenž přispívá ke zvýšené sexuální aktivitě.

Panax ginseng neboli Žen - šen, je trvalka používaná více jak 5000 let v tradiční čínské medicíně. Po právu je zde taktéž považována za zázračnou bylinu, přispívající k dlouhověkosti a zvyšující výkonnost. Používá se zejména ke zvýšení mentální i fyzické výkonnosti. Zvyšuje koncentraci, tlumí projevy únavy, podporuje paměť, zlepšuje činnost mozku, bystrost, podporuje paměť, učení a celkově stimuluje výkonost CNS. Ženšen má významný adaptogení a stimulační účinek, panax ginseng je defacto etalonem pro všechny ostatní adaptogeny a podle jeho účinků jsou porovnávány jiné byliny. Užívání Ženšenu významně pomáhá snižovat hladinu stresu, dodává vůli k čninosti - tvořivou aktivitu a celkově chuť do života.

 

Kofein

Kofein je jedna z přírodních látek, s kterou setkáme denně a kterou také denně řada z nás konzumuje, ať už v podobě kávy jako takové, či v jiných nápojích jako je Yerba maté či v potravinových doplňcích. Právě v potravinových doplňcích je kofein často obsažen. 

Kofein je nejvíce známy pro svůj stimulující účinek na nervovou soustavu – zvýší pozornost, odstraní únavu, vyvolává do určité míry euforii.

--Kofein je nejvíce známy pro svůj stimulující účinek na nervovou soustavu – zvýší pozornost, odstraní únavu, vyvolává do určité míry euforii.

V mozku se kofein váže na adenosinové receptory, čímž si vědci vysvětlují jeho účinky na centrální nervovou soustavu. Děje se tak díky tomu, že je kofein adenosinu strukturně podobný. Právě tímto mechanismem kofein zabraňuje nástupu únavy a ospalosti a má  na organismus stimulační účinky.

Mobilizace vápenatých iontů ve svalech, čímž kofein usnadňuje kontrakci a produkci síly. Tímto mechanismem si zase vědci vysvětlují účinky kofeinu při silových a jiných anaerobních výkonech, kde glykogenové zásoby nejsou limitujícím faktorem výkonu.

Kofein je přírodní alkaloid, který má na organismus poměrně široké spektrum působnosti. Má stimulační účinky, oddaluje únavu a pomocí specifických mechanismů dokáže také podpořit aerobní a anaerobní výkonnost.

Předpokládá se totiž, že spolu s dalšími látky s antioxidačními účinky působí kofein synergicky.

 

B6

Vitamín B6 neboli pyridoxin je vitamín rozpustný ve vodě. Účinkuje jako tzv. koenzym, čímž urychluje chemické reakce v buňkách. Vitamin B6 je velice důležitý vitamin pro muže, jelikož přispívá k regulaci hormonální aktivity, ke snížení míry únavy a vyčerpání, a také k normální funkci imunitního systému. Vitamín B6 hraje také významnou roli při vstřebávání ostatních složek.

vitamin B6 zlepšuje celkovou obranyschopnost organismu a podílí se na metabolismu aminokyselin. Důležitý je pro sportovce, neboť snižuje míru únavy a vyčerpání. Vitamín B6 také zvyšuje vstřebatelnost mnoha látek, aminokyselin a minerálů. Projevy nedostatku vitamínu B6 jsou shodné s vitaminem B5.

Aktivní formou tohoto vitamínu je sloučenina pyridoxal-5-fosfát. Jedná se o důležitou látku, označovanou jako důležitý kofaktor enzymů. To znamená, že funguje jako látka v souladu enzymy, pod označením koenzym. Tato látka se pevně váže na bílkovinné části celé řady enzymů a umožňuje jejich katalytickou aktivitu, což znamená, že pomáhá urychlovat metabolické reakce a chemické reakce v buňkách. 

 

Zpět do obchodu